Всеукраїнська щорічна акція "За чисте довкілля"

Дата: 25.04.2019 14:56

Земля!

Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту!

Земля – це дім, у якому ми живемо!

Дім, частиною якого ми є! І від того як ми будемо себе у ньому поводити, залежатиме наше життя. Ми отримали у спадок прекрасний сад, але біда наша у тому, що ми погані садівники, що не засвоїли найпростіших правил садівництва.

Сьогодні ми все частіше чуємо слова «Екологія», «Забруднення навколишнього середовища», «Забруднене довкілля»… Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великим нещастям, бідами усього людства. Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території, на якій ми проживаємо.

Чистота нашої планети - у наших руках!

Зберегти красу природи, сприяти її оновленню - завдання кожної людини!

Саме тому, 25 квітня 2019 року, на території Шаровечківської ОТГ проведено день благоустрою у рамках Всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля». Зокрема, працівники бюджетних установ Шаровечківської  сільської ради, озброївшись рукавичками та  пакетами для сміття, прибрали від різного побутового непотребу узбіччя  дороги загального користування в межах  об'єднаної територіальної громади. Роботи було чимало:  як результат,  вивезена не одна вантажівка сміття.

Особливе місце в цьогорічній акції по благоустрою посідають заходи з озеленення пришкільних територій. Найбільші сподівання у цей період покладаються на учнівську молодь, яка своєю участю у природоохоронних заходах не лише формує відповідальне ставлення до території, а й у майбутньому сприятиме збереженню належного екологічного стану в межах краю та держави в цілому.

Активно працювали  в цьому напрямку усі загальноосвітні навчальні заклади Шаровечківської ОТГ (Шаровечківська ЗОШ І-ІІІ ст., Мацьковецька ЗОШ І-ІІ ст., Малашовецька ЗОШ І ст..).

Учасники акції закликають громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища!

Адже відомо, що чисто не там де прибирають, а там, де не смітять!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)