"Райдуга" проводжала до школи своїх маленьких випускників..."

Дата: 30.05.2019 10:08

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

Гарно й урочисто, 30 травня 2019 року, пройшло прощання з дитсадком у Шаровечківському дошкільному навчальному закладі «Райдуга».

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запам’ятається малечі надовго та залишить добрі спогади про час перебування у садочку.

Випускники, які парами урочисто ввійшли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дівчатка у бальних сукнях, хлопці, як справжні джентльмени.

Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив дитячого садка.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне – здорових дітей, – дітей, які мають свої мрії і уподобання.

Випускникам були вручені подарунки від Народного депутата України Сергія Петровича Лабазюка.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів, світлої долі, щасливих польотів вам, любі наші діточки, а батькам ми бажаємо – терпіння, здоров’я, міцних нервів і мудрості!