"Останній дзвоник" у Малашовецькій ЗОШ І ст.

Дата: 24.05.2019 10:33

Скільки різних свят пройде в шкільних родинах за час навчання учнів? Деякі з них промайнуть без уваги, з інших у пам’яті залишаються окремі фрагменти, і лише свято «Останній дзвоник» залишається в пам’яті випускників та їх батьків назавжди.

24 травня ОСТАННІЙ ДЗВОНИК пролунав для трьох випускників Малашовецької ЗОШ І ст., яких прийшли привітати майбутні першокласники.

У цей радісно-тривожний день, з теплими словами привітань до дітей, батьків та педагогів звернулась директор навчального закладу, Стецюк Юлія Петрівна. Традиційно, за успіхи у навчанні та перемоги в творчих конкурсах, учнів було відзначено грамотами Відділу освіти, культури, молоді та спорту Хмельницької РДА, сертифікатами, дипломами, подяками.

Спеціаліст з питань освіти та культури Шаровечківської сільської ради, Савіцька Лілія Петрівна, привітала школярів із закінченням навчального року та згідно РІШЕННЯ вісімнадцятої сесії ради сьомого скликання від 23 травня 2019 року №9 вручила грошову винагороду – за ІІІ місце у ІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Роюк Вікторії Дмитрівні та Зелінському Михайлу Олеговичу.

Учні з гарним настроєм відправились на літні канікули, щоб з новими силами приступити до навчання у новому навчальному році.