Конкурс на спеціаліста з питань соціального захисту населення

Дата: 26.09.2019 16:33

Шаровечківська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області  оголошує конкурс  на  заміщення вакантної посади – спеціаліста з питань соціального захисту населення  Шаровечківської сільської ради.

Вимоги до кандидатів: вища освіта за спеціальністю відповідної галузі знань без вимоги до стажу роботи в органах місцевого самоврядування; вільне володіння державною мовою; володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами; знання діловодства.

Заяви на конкурс приймають протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою : с.Шаровечка вул. Сапунова, 37/2 (кабінет секретаря).  Телефони для довідок  т. 0382 -67-21-95, т. 0382-67-21-96 097-247-4664.

До заяви на конкурс додають такі документи: особовий листок з обліку кадрів (форма № П-2ДС); автобіографію; декларацію за 2018 рік; 2 фото; копії документа про освіту, трудової книжки, паспорта, ідентифікаційного номера і військового квитка.

Кандидати на посади будуть складати іспити на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням функціональної специфіки.

Конкурс на визначення переможця відбудеться   за адресою : с.Шаровечка вул. Сапунова, 37/2 (кабінет сільського голови).

Виконавчий комітет сільської ради