Гастролі вокальної групи "Mackowianki" у Варшаві

Дата: 12.11.2019 22:58

Вокальна група "Maсkowianki" була запрошена Товариством польської культури на святкування Дня Незалежності Польщі.

Святкування Дня Незалежності Польщі проходило дуже зворушливо. Всюди панувала тепла святкова атмосфера. "Maсkowianki" представляли село Мацьківці і свою культуру, співали польські патріотичні та народні пісні.

Гастролі проходили з 7 по 11 листопада у Варшаві. Вокальна група "Maсkowianki" була на повному забезпеченні Товариства польської культури.

8  листопада – колектив вокальної групи брав участь у конференції "Wolnosc nie jest za darmo", яка проходила в Головному Адміністративному Суді.

9 листопада – відбувся чудовий концерт у Осередку культури і спорту в м. Зєльонка. Відвідувачі були в захваті та аплодували стоячи.

10 листопада – "Mackowianki" виступали у Варшаві в костьолі "Kosciol Srodowisk Twórczych". Своїм виступом колективу вдалося донести до глядача ті емоції які переживає народ України під час війни.

11 листопада – вокальна група виконала патріотичні пісні у костьолі   "Kosciol MB Czestochowskiej" та на площі Яна Павла II.

Вокальна група "Mackowianki" залишилась в захваті від того як люди бережуть свою незалежність і як вшановують тих, хто віддав своє життя за свободу.