Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

Дата: 22.11.2019 15:23

22.11.2019 р. в закладах освіти та культури Шаровечківської ОТГ відбулись жалобні заходи на вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні під загальним гаслом «Засвіти свічку пам’яті», а саме:

1. Виховна година: «Незабудки пам’яті – доступний символ Голодомору для дітей» (виготовлення квітів).
  2. Виховна година на тему «Колосок пам’яті».
  3. Відеолекторій «Голодомор… Пам’ятаємо»
  4. Створення книжкової тематичної виставки «Голодомор в Україні – біль нашого народу…»

Хода до пам’ятника Жертвам радянських репресій. «Запали свічку пам’яті», в якій прийняли участь учні шкіл, громадськість та представники органів місцевого самоврядування.

23.11.2019 р. о 16:00 оголошено хвилину мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів, а також проведено загальноукраїнську акцію «Засвіти свічку». У цей час кожен охочий долучився до акції та встановив свічку на підвіконні.

У храмах, 23 листопада, проводились, поминальні панахиди, за жертвами Голодомору в Україні.