День гідності та свободи

Дата: 21.11.2019 16:11

В Україні 21 листопада відзначають День гідності та свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

В цей день, через 6 років після початку Революції Гідності, українці по всьому світу згадують Героїв Небесної Сотні, людей, які віддали свої життя за свободу нації.

День Гідності та Свободи – це найважливіше нагадування всім нам про те, яку ціну ми заплатили за нашу незалежність та незворотність нашого європейського шляху.

На підтвердження того, що боротьба українців за основоположні цінності життя: за гідність людини, за свободу нації, територіальну цілісність та суверенітет Батьківщини триває, саме в цей день в закладах освіти Шаровечківської ОТГ відбулись виховні години до Дня Гідності та Свободи:

• «Герої не вмирають…Просто йдуть…»
  • «Свобода та Гідність»
  • «Революція Гідності та Свободи»
  • «Небесна сотня. Зима, що нас змінила»

Патріотичний проект «Тільки вільні творять майбутнє».

Соціальний флешмоб «Вільні творити майбутнє».

Віче пам'яті та хвилина мовчання до Революції Гідності та Свободи.