Звернення до громади

Дата: 23.01.2020 14:49

ЗВЕРНЕННЯ !!!

Шановні жителі Шаровечківської громади. На сьогоднішній день вирішується питання існування нашої громади. Хмельницькою обласною адміністрацією розроблено проектну модель перспективного плану формування територій громад Хмельницької області в якій передбачено створити Хмельницьку міську ОТГ. До Хмельницької ОТГ планується приєднати ряд сільських рад, а також Шаровечківську ОТГ, при цьому думку громади ніхто з керівництва Хмельницької ОДА не хоче чути.

На сьогоднішній день законодавство України передбачає тільки добровільне об’єднання чи приєднання громад. В той-же час голова Хмельницької ОДА Габінет Д. А., директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак, директор Хмельницького ВП ЦРМС Сергій Яцковський, народні депутати Стефанчук М. О. та  Безгін В. Ю. активно підтримують питання по знищенню Шаровечківської ОТГ та лобіюють відповідні зміни в законодавство України, яке повністю руйнує демократію в місцевому самоврядуванні.

Шаровечківська сільська рада робить все для збереження Шаровечківської ОТГ. Також, за підтримки  Всеукраїнської Асоціації ОТГ та народного депутата Лабазюком С. П. буде вживати всі дозволені заходи для законодавчого вирішення вказаного питання.

Виконавчий комітет Шаровечківської сільської ради