Міжнародний конкурс художніх робіт осіб з обмеженими можливостями "Paralym World Cup"

Дата: 11.06.2020 10:16

Інформуємо, що у 2020 році в Японії втретє буде проведено міжнародний конкурс художніх робіт осіб з обмеженими можливостями "Paralym World Cup".

Організаторами конкурсу є асоціація з підтримки осіб з обмеженими можливостями "Paralym Art" та японська компанія "Glodal Wale Inc". Захід проводиться за підтримки Міністерства освіти, культури, спорту, науки і технологій Японії в рамках культурної програми Олімпійських ігор у м. Токіо.

До участі у конкурсі запрошуються особи з обмеженими можливостями. Тема конкурсу – "Peace" ("Мир"). Приймаються авторські роботи розміром від А0 (841 х 1189 мм) до А4 (210 мм х 297 мм) за такими спрямуваннями як цифровий живопис, кольорові малюнки олівцем, акрилові картини, живопис олійними та акварельними фарбами, мистецтво вирізання з паперу, техніка "прінт", вишивка, каліграфія тощо. Фотографії та об'ємні роботи до участі не приймаються. Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні заповнити анкету учасника за допомогою веб-сайту https://en.paralymartwc.com//enteriform.

Термін подання робіт  - 30 червня 2020 року за японським часом.