Конкурсний відбір учасників проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти "Мистецька освіта без обмежень"

Дата: 22.06.2020 10:27

Інформуємо, що Міністерство культури та інформаційної політики України у співпраці з Всеукраїнським громадським об'єднанням "Національна асамблея людей з інвалідністю України" розпочало конкурсний відбір учасників пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти "Мистецька освіта без обмежень".

Метою пілотного проекту є підвищення рівня доступності мистецької освіти, допомога у створенні у мистецьких школах освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

Детальна інформація про проект та умови участі у ньому розміщені на офіційній інтернет-сторінці Міністерства культури та інформаційної політики України за посиланням: https://mkip.gov.ua/news/3767.html Кінцевий термін подачі заявки для участі у проекті – 30 червня 2020 року.